Consultation for Cuba

01 Ocak 2021, Cuma

Consultation for Cuba, bir Knight SP ailesi üyesidir. Consultation for Cuba; Türkiye' de bulunan Küba Konsoloslukları, Büyükelçiliği ve Küba vize işlemleri üzerine büyük bir bilgi havuzu olma yolunda çalışmalar sürdürürken, Türkiye' de bulun Küba temsilciliklerine dair ayrıntılı bilgileri. Küba Konsolosluklarının çalışma saatlerini. Küba Konsolosluklarının vize bölümü çalışma saatlerini. Türkiye Küba temsilciliklerinin resmi tatil günlerini ve Küba seyahatinde bulunacak olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı veya TC vatandaşlığı bulunan kimselerin Küba vize işlemlerinde nasıl bir yol izlemesi gerektiğine dair kapsamlı bilgileri, nitelikli anlamda gözlem ve karşılıklı diyaloglarla edinilmiş doğru bilgileri kamuya açık bir şekilde sunmakta ve paylaşım göstermektedir.

Consultation for Cuba web sitesinde bulunan bilgilerin doğru ve güncel bilgiler olmasına büyük bir özen gösterilmekte, hatalı ve güncelliğini korumayan bilgilerin yeni bilgilere ulaşılınca yer değiştirilmesine yine aynı titizlikle yaklaşılmaktadır. Consultation for Cuba web sitesi içeriğinde bulunan bilgileri destekleyen, bu bilgileri büyüten ve derin bir perspektif kazandıran yeni bilgilerin sizlerde mevcut olması halinde bu bilgileri Knight SP iletişim adreslerini kullanarak Knight SP ailesi ile paylaşabilir, güvenli ve teyit edilmiş bilgileri 48 saat içerisinde Consultation for Cuba web sitesinin bilgi havuzuna kazandırabilirsiniz.

Consultation for Cuba'ya dair bilgi, proje ve reklam verme gibi öncelikleriniz için info@knightsp.org iletişim adresini kullanabilirsiniz.